gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Будівельний міксер
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 21 листопада 2017, 21:16

Будівельні міксери використовуються для перемішування різних сумішей будівельного призначення при проведенні будівельних або ремонтних робіт. Оскільки такі роботи широкопоширені, то і міксери користуються підвищеним попитом. Кількість моделей різних типів і видів міксерів сьогодні величезне і важливо вміти правильно вибрати саме те, то вам потрібно. Нижче розглядаються питання грамотного вибору.

Трохи про пристрій.

Всі будівельні міксери мають досить просту і схожу будову (до речі, купить строительный миксер ви можете за вигідною ціною). У корпус будь-якого міксера вставлений електродвигун. Потрібна для даного процесу перемішування насадка встановлюється на вал цього двигуна. Акселератор на корпусі (виконаний зазвичай у вигляді курка або кнопки) управляє напругою живлення вставленого в корпус електродвигуна.

Залежно від цього змінюється швидкість обертання насадки (мішалки) на валу двигуна, яка безпосередньо і розмішує розчин. У деяких моделях вбудований редуктор, який дає можливість міксери працювати на двох (як правило) швидкостях. Сам перемикач швидкостей розташований із зовнішнього боку міксера, як і акселератор. А з вибором допоможе магазин инструмента в Украине.

Управління.

На управління будівельним міксером впливає в першу чергу тип електродвигуна, встановлений всередині міксера. При наявності колекторного двигуна управління виконується зміною напруги. При цьому двигун змінює обороти вала в одиницю часу. У міксерах, де є редуктор вбудований ще й перемикач швидкостей.

Інші параметри не регулюються і взаємопов'язані з вищепереліченими. Міксер, що працює на асинхронному двигуні управляється зміною частоти струму, що складніше в точки зору пристрої моделі, але простіше з точки зору управління нею. У всіх сучасних моделях вбудована система плавного пуску.

Крім того, ви можете купить набор торцевых головок за найкращими цінами вже сьогодні.

Типи і види міксерів.

Міксери можна розділяти по різних підставах. По-перше, міксери бувають ручні (управляються і утримуються самим робочим людиною в процесі перемішування) і стаціонарні (утримувати робочим не потрібно, використовуються з певною ємністю, на неї ж і встановлюються).

Стаціонарні, як правило, мають велику масу, габарити, велику потужність, застосовні в тих місцях, де є електрична мережа. Ручні мають невелику масу і габарити, є міксери на акумуляторах, що дозволяє проводити роботи таким міксером у виїзних умовах при проблемах з постійним енергопостачанням.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі