gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини заліза Бездротовий USB стик, який розширює пам'ять вашого мобільного телефону

Бездротовий USB стик, який розширює пам'ять вашого мобільного телефону

Новини - Новини заліза
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 березня 2016, 17:30

Ваш телефон або планшет має обмежений обсяг пам'яті? Зустрічайте бездротовий USB стик, який дасть додатковий дисковий простір для вашого iPhone або Android самртфона без будь-яких проводів і будь-якої складної настройки.

Що ви робите, коли ваш мобільний телефон має обмежену пам'ять і немає можливості додати зовнішню карту SD? Де зберігати всі ваші відео і документи, якщо мало місця, що залишилося на своєму пристрої? У вас є хмарні сервіси, такі як Dropbox або Google Drive, які мають практично необмежений обсяг пам'яті, але телефон повинен бути підключений до Інтернету, щоб отримати доступ до цих файлів. Тож ми хочемо дати полезные советы, яким чином можна обсяг пам'яті значно збільшити.

Ми протестували бездротовий USB стик Sandisk Connect, який додає пам'ять вашим телефонам і планшетним ПК так само, як звичайний USB-диск. Щоб приступити до роботи, вам потрібно підключити USB пристрій до ноутбука або настільного комп'ютера і дати йому зарядитися протягом години або двох. Також ви можете надсилати файли на флешку з комп'ютера через Провідник на Windows або Finder на Mac.

Після того як пристрій зарядитися, ви натискаєте на маленьку кнопку живлення на стиці, щоб включити його. Тепер встановіть програму Sandisk Connect на мобільному телефоні, перейдіть в налаштування Wi-Fi на телефоні і підключитися до Wi-Fi точки доступу, створеної USB-флешкою. От і все.

Вміст USB диска тепер стане доступним з мобільного телефону. Ви можете передавати аудіо і відео файли, що зберігаються на стиці, ви можете переглядати фотографії, відкривати PDF файли і інші документи в пов'язаних з мобільних додатках, і ви можете легко передавати файли між телефоном і бездротовим накопичувачем. Це дуже схоже на підключення USB флешки до мобільного телефону, але тільки без необхідності використання будь-яких проводів.

Створювана Wi-Fi мережа, за замовчуванням, не має будь-яких установок для безпеки, але у вас є можливість додати пароль, щоб запобігти підключенню до бездротової USB - флешці Sandisk Connect інших прилеглих пристроїв.

На відміну, від використання хмарних сховищ, USB накопичувач від SanDisk не вимагає підключення до Інтернету (пристрій створить гарячу точку, до якої може підключитися мобільний пристрій) і до одного USB-диску через Wi-Fi можуть підключатися відразу кілька пристроїв. Так що якщо ви використовуєте iPad і Android телефон, можна не тільки підключатися до диску з обох пристроїв одночасно, але і використовувати його в якості тимчасової середовища для передачі файлів між Android і iOS пристроєм.

Sandisk Connect сумісний з пристроями на Android і iOS і доступний в різних варіантах ємності від 16GB до 128GB. Якщо ви зіткнулися з обмеженням обсягу дискового простору на вашому мобільному телефоні і модернізація пристрою не варіант, Sandisk Connect, ймовірно, найпростіший спосіб збільшити існуючу пам'ять телефону.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі