gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Багатофункціональний осушувач повітря: які параметри враховують при покупці пристрою
Багатофункціональний осушувач повітря: які параметри враховують при покупці пристрою
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 07 жовтня 2019, 21:14

Надмірний рівень вологості в льосі та гаражі негативно впливає на збережені там речі, тому потрібно вжити відповідних заходів.

Крім регулярного провітрювання, все більше власників купують осушувач повітря. Перший значущий параметр котрого – рівень продуктивності. Показник відображає здатність даного агрегату видалити з повітря певний обсяг вологи. Одиниця виміру – л / год. або л / добу.

 

Для того щоб не помилитися, спочатку проводять невелике дослідження. Його мета – визначити приблизний обсяг вологи, що виділяється в окремо взятому приміщенні. Для цього площу гаража або льоху множать на показник 0,7. Число, яке вийшло, відображає приблизний обсяг вологи, з яким доведеться боротися протягом умовних діб.

Не варто також випускати з поля зору середній температурний фон у льосі та гаражі, не кажучи вже про температуру за вікном. Чим вищий показник, тим менш потужний осушувач повітря знадобиться.

Окремо необхідно зупинитися на функціональному навантаженні приміщення. У льосі, на відміну від гаража, якщо останній не оснащений ямою, рівень вологості за визначенням значно вище, тому варто обирати більш продуктивний агрегат.

Сучасний осушувач повітря, відгуки про який дозволяють повністю оцінити ту чи іншу модель, володіє ще однією значущою характеристикою – повітрообмін. Показник відображає обсяг повітря, який даний пристрій пропускає через себе.

Наприклад, об'єм льоху дорівнює умовним 50 м3. Це означає, що вологопоглинач має працювати на рівні від 150 до 200 м3 / год, інакше його покупка буде абсолютно безглуздою. Об'єм приміщення кожен може вирахувати самостійно. Для цього треба висоту стелі помножити на фактичну площу.

Крім основних показників, осушувач повітря характеризується рядом додаткових параметрів. Перелік таких виглядає наступним чином:

  • потужність – чим вище ККД, тим більше електрики «з'їсть» вологопоглинач, тому всі параметри приміщення вираховують з ювелірною точністю;
  • вага / габарити – тут можна вибрати настінний, стаціонарний та підлоговий варіант у залежності від персональних потреб та планованого навантаження на пристрій;
  • рівень шумового забруднення – в погребі чи гаражі можна в меншій мірі звертати увагу на сусідів, тому цей параметр не настільки важливий.

Єдине застереження - в тому випадку, коли осушувач буде працювати тривалий час, вибирають агрегат, який генерує не більше 45 дБ шуму.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі