gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Apple відмовилася зламувати iPhone вбивці
Новини - Новини смартфонів
Написав Administrator   
П'ятниця, 19 лютого 2016, 09:21

Генеральний директор американської компанії Apple Тім Кук офіційно відмовився надавати американському уряду доступ до смартфону стрілка з Сен-Бернардіно. Уже зараз зрозуміло, що Тім Кук буде чинити опір уряду до останнього, адже від нього просять універсальний ключ для доступу до мільйону пристроїв по всьому світу.

У відкритому листі Тіма Кука висловлює протест проти вимог американської влади, які хочуть обійти протоколи безпеки компанії Apple і отримати доступ до вмісту смартфона Саїда Фарука, який в ніч на 3 грудня напав на центр інвалідів в Сан-Бернардіно.

У ФБР впевнені, що смартфон зберігає важливу переписку, яка допоможе повністю розкрити цю справу. Від Apple слідчі вимагають зняти обмеження на кількість спроб введення пароля і створити спеціальну програму, яка б перебирала можливі комбінації автоматично. Якби компанія Apple пішла на такий крок, то агенти ФБР змогли б отримати інструмент для отримання доступу до будь-якого смартфону Apple. Такий захід в першу чергу б поставив під удар саму компанію Apple, чиї пристрої в одному мить втратили б захист особистої інформації від співробітників ФБР, а згодом і зловмисників.

Друзі сайту: на сторінці http://www.lanet.ua/uk/internet/ ви можете ознайомитися з актуальними тарифами на домашній інтернет від компанії Ланет.

Зараз на будь-якому пристрої під операційною системою iOS є 10 спроб ввести пароль, після чого пристрій блокується, а вся конфіденційна інформація на ньому видаляється. Американський уряд не тільки хотів отримати обхід це захисту, але і програму- бекдор, яка б дозволила управляти пристроями віддалено і непомітно для користувача.

Суд в США своє рішення вже виніс - компанію Apple зобов'язали надати алгоритми обходу захисту ФБР. Уряд офіційно говорить тільки про один випадок використання алгоритму, але в це віриться насилу, швидше за все, алгоритм буде використовуватися в подальшому і не факт, що це буде відбуватися за рішенням судів. Фактично, ФБР отримає доступ до мільйона пристроїв і з цим нічого вже не можна буде зробити - цього і побоюється Тім Кук, який вступив у відкриту конфронтацію з урядом США.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі