gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Apple усунула виявлену уразливість iPhone і iPad

Новини - Новини смартфонів
Написав Administrator   
Вівторок, 11 серпня 2015, 09:23

Нещодавно фахівці компанії Apple ліквідували виявлений нещодавно «пролом» у прошивках своїх пристроїв. Ця вразливість дозволила минути систему захисту Activation Lock, яка покликана блокувати несанкціонований доступ до персональних даних.

Така інформація стала відома завдяки творцям Siriport - проекту, що допомагає уникати блокування пристроїв, використовуючи підставні DNS-сервера. Тепер же безпеці iPhone і iPad нічого не загрожує.

Розробники софта виробника повідомили, що даний сервіс працював близько півроку. Оголошення повідомляло про можливість повного і безкоштовного розблокування доступу до iCloud пристрою. Уразливість полягала в незахищеному адресі сайту за допомогою HTTP, і була усунена зміною адреси сервера допомоги на захищений HTTPS. Така недоробка давала можливість переадресовувати запити на Siriport для активації пристрою. В даний момент, за інформацією компанії-виробника, ні один пристрій не може бути активований за допомогою даного сервісу.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить срочный ремонт iphone, який ви можете замовити у справжніх професіоналів за доступними цінами!

Опція Activation Lock була вперше використана в операційних системах сьомого покоління для iPhone і iPad. Вона дала можливість заблокувати доступ до особистої інформації користувача при втраті або крадіжці гаджета. Але є кілька способів подолати дану систему захисту.

Ледве пройшли новорічні свята, як розробники проекту Siriport розмістили на своїй сторінці адреси для обману даної системи від Apple. Суть її полягала у використанні проміжного сайту-ланки, який пристрої на iOS помилково ідентифікували як сервер компанії-виробника. Таким чином шахраї отримували доступ до iCloud справжнього користувача. Правда, зворотною стороною такої маніпуляції була неможливість подальшого використання мобільного пристрою в мережах стільникового оператора. Інші ж функції повністю працювали. Але, як кажуть розробники Siriport, вони не втрачають надію знайти інші уразливості в операційній системі для подальшого їх використання з метою обходу захисту.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі