gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Apple планує відмовитися від Caps Lock на клавіатурі на користь клавіші для смайликів
Apple планує відмовитися від Caps Lock на клавіатурі на користь клавіші для смайликів
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 06 травня 2017, 17:51

Як часто при роботі з текстом, пошуку необхідної інформації в Інтернеті та спілкуванні з друзями ви використовуєте клавішу Caps Lock? Швидше за все, це питання неактуальне через наявність інших універсальних клавіш управління. Дана кнопка необхідна для активації режиму введення великими літерами. Це часто необхідно для виділення тієї чи іншої літери або слова. Вкрай рідко, коли необхідно друкувати текст верхнього регістру. Але краще утримувати клавішу Shift, якщо обсяги інформації настільки малі і потрібен додатковий час для зміни інформації.

Apple має намір відмовитися від клавіші Caps Lock, замінивши її на клавішу смайликів. Компанія з Купертіно зареєструвала заявку на патент, що описує принцип роботи клавіатури без Caps Lock. З її допомогою створення контенту з подальшим редагуванням інформації буде спрощено. В першу чергу, компанія Apple пропонує відмовитися від вищенаведеної клавіші на користь смайликів Emoji.

Для ілюстрації цього патенту компанія Apple представила нову компоновку. Також доступна можливість швидкого пошуку інформації та передачі даних в соціальній мережі. Вони все контекстно-залежні, функціонал яких зводиться до пошуку необхідної інформації в залежності від активного застосування.

До речі, вас може зацікавити сервісний центр http://appleking.ru, в якому справжні професіонали швидко та надійно зремонтують вашу техніку.

У компанії з Купертіно вирішили, що якщо користувачі вважають за краще вкрай рідко використовувати Caps Lock в листуванні, досить презентувати нову кнопку, яка пропонує поєднати смайлики, об'єднавши в одне ціле. Тепер листування в Інтернеті з колегами, друзями і родичами стала ще простіше за рахунок вдосконаленого формату.

У самому додатку Apple описує, як ці та інші кнопки буде контекстно-залежними. Так, натиснувши клавішу пошуку в документі Word, ви зможете знайти необхідну інформацію в даному документі, а при пошуку в додатку для електронної пошти ви зможете знайти вашу електронну пошту. Також ви можете натиснути клавішу двічі для запуску голосового помічника Siri, після чого виконати пошук за допомогою голосових команд.

Деякі з цих функцій вже існують для Smart Keyboard (ви можете отримати доступ до Emoji клавіатурі, натиснувши клавішу в нижньому лівому кутку), але для Apple важливо реалізувати ці ярлики ще доступнішими. Для цього достатньо компенсувати відсутність інших ресурсів, за винятком iPad Pro.

Apple, очевидно, вважає, що користувачі будуть зацікавлені в даній функції. Якщо це не так, то в будь-якому випадку, візуальна складова буде новим словом в рекламі нових продуктів. Emoji були ключовим прикладом використання Touch Bar в новому MacBook Pro. Apple, за чутками, представить нову лінійку iPad цієї весни, так що є ймовірність того, що смарт-клавіатура отримає оновлення.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі