gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини компаній Apple, Microsoft і Google почнуть розробку штучного інтелекту
Apple, Microsoft і Google почнуть розробку штучного інтелекту
Новини - Новини компаній
Написав Administrator   
Неділя, 29 січня 2017, 21:42

Для компанії Apple в Силіконовій долині немає обмежень по дослідженню штучного інтелекту, метою якого є соціальні, етичні та передові практики. Представники «яблучної» корпорації прийняли рішення налагодити співпрацю з некомерційною організацією, яка приділяє увагу дослідженню штучного інтелекту «Partnership on AI».

Google, Facebook, Amazon, IBM і Microsoft об'єднують свої зусилля для створення «Partnership on AI», присвяченого поліпшенню громадського розуміння сектора і створення єдиного стандарту для майбутніх дослідників, які мають право брати участь в житті компанії, пропонуючи варіанти, цікаві не тільки купертіновцам, але і потенційним клієнтам.

Повідомляється, що дослідження штучного інтелекту буде включати в себе кращі практики. Також буде рівне представництво між корпоративними і некорпоративних членами, що складаються в раді партнерства, а до розробки нової технології будуть залучені академіки, некомерційні організації та фахівці в області політики і етики.

Голосовий помічник Siri для iPhone працює з Facebook, Twitter і Pinterest. Незважаючи на роботу в галузі штучного інтелекту на основі продуктів, таких як Siri, Apple не розглядає популяризацію даної технології.

До речі, на сайті spalotus.me ви можете отримати якісні косметологічні послуги за доступними цінами.

Також підтверджено участь в дослідженнях компанії Google і її лондонській дочірньої компанії DeepMind. Компанія з Купертіно працює над реалізацією технологій, недоступних, як правило, на самому початку розробки іншим технологічним гігантам.

Відзначимо, що Apple недавно вважала за краще не розповсюджуватися про дослідницькі роботи в сфері машинного навчання. Втім, це був лише питання часу. За словами Руслана Салахутдінова, який обіймає посаду директора з AI, «яблучна» компанія вирішила відійти від класичного уявлення, і роботи будуть у відкритому доступі. Офіційні повідомлення про приєднання Apple, зацікавленої в подальшому партнерстві, можуть з'явитися незабаром. Слід зазначити, що представники Apple і Partnership on AI відмовилися офіційно коментувати те, що відбувається.

Секретність розробок і найм персоналу, який може скласти конкуренцію іншим компаніям є головною умовою, що визначає подальшу роботу компанії і випуск нових девайсів, але останнім часом Apple вирішила внести ряд змін. Політика відкритості компанії є більш ніж прийнятною за рахунок відкритої ліцензії. Apple схильна до останніх технологій, що реалізовуються при виробництві смартфонів, ноутбуків і інших девайсів.

Нагадаємо, в грудні Apple поділилася інформацією з громадськістю, представивши метод, що дозволяє істотно підвищити якість синтетичних зображень, орієнтованих на тренування нейромережі. Дана робота доступна для ознайомлення, в якій наводиться інформація про AI, котрий знайшов своє застосування в нових розробках компанії.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі