gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Агресивне просування сайтів
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 08 лютого 2017, 15:46

Всі ви чули таке поняття, як агресивний маркетинг. У чому полягає його особливість? Про це ми і поговоримо сьогодні в цій статті.

Агресивна реклама - це потужний спосіб просунути свій продукт або послуги на конкретному ринку. При цьому в більшості випадків такий маркетинг геозалежний. Адже дуже складно реалізувати таку стратегію в масштабах цілої країни.

Що стосується просування сайтів, тут потужна реклама характеризується кількома факторами. Для початку ви повинні встановити аудиторію, на яку спрямована реклама і при цьому максимально її розширити. Ми не ставимо собі виключно потенційних клієнтів, які підходять за всіма критеріями, ми намагаємося створити позитивний образ про свій продукт в максимально короткий час.

Це також досягається всебічне реклами - ще один незамінний компонент. Якщо ви просуваєте сайт, вам потрібно визначити велику кількість майданчиків для реклами. Це повинні бути і основні популярні способи, які відразу асоціюються з контекстною рекламою і завдяки яким оптимизация и продвижение сайтов в поисковых системах. стає легшим завданням.

Так, Яндекс Директ і Google Adword - ваші перші партнери. Далі потрібно йти глибше - тизерну мережі і CPA. Хоча ми і намагаємося дати максимальну кількість реклами, не варто забувати, що в разі використання тизерних і інших мереж завжди є ймовірність заплатити гроші але не отримати результат. Тому в цьому випадку проаналізуйте ринок і знайдіть 5-10 найбільших мереж, які заслуговують на довіру.

Великі ЗМІ і агрегатори - ще одна велика стаття витрат. Потрібно вибирати не тільки тематичні, а й загальнотематичні портали, зв'язуватися з адміністрацією і пропонувати розміщення реклами на видних місцях.

До речі, хоче порекомендувати вам послуги компанії https://tts.ua/, яка займається швидким та ефективним просуванням сайтів у всесвітній мережі.

Ну і найпопулярніший засіб агресивної реклами - реклама в соціальних мережах. Виберіть кілька великих мереж і подавайте рекламу офіційно (через партнерську програму для рекламодавців) і неофіційно (викуп реклами у власників великих спільнот).


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі