gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

5 хибних думок про ретранслятор GSM

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 20 червня 2016, 14:27

Ретранслятор GSM (англ. Repeater) - прилад, що підсилює сигнал, необхідний для роботи мобільного телефону. Він призначений для поліпшення якості зв'язку. Ретранслятор є головним елементом при побудові системи посилення стільникового зв'язку.  Але у багатьох людей, які планують почати використання репітера виникає резонне питання про те, чи робить ретранслятор GSM будь - який (можливо шкідливий) вплив на організм людини, чи залежить якість отриманого сигналу від підприємства - виробника приладу, чи може він впливати на стабільність GSM сигналу у сусідів і т.п. Існує безліч помилок, пов'язаних з використанням підсилювачів сигналу телефону. Спробуємо розвіяти основні міфи.

Але перед цим варто порекомендувати послуги компанії itservis.in.ua, яка встановлює ретранслятори GSM професійно та швидко.

Міф №1. Широко розрекламована спеціальна металева наклейка на акумулятор телефону, може замінити дорогий ретранслятор GSM і забезпечити посилення сигналу.

Факт. Пропоную розібратися, що за параметр - коефіцієнт посилення антени. Це величина, яка вимірюється в дБ і відображає у скільки разів напруженість електромагнітного поля в певній точці більше, ніж поле, породжене передає випромінювачем. Щоб дана імітація антена працювала, необхідно направляти її в точку найкращого прийому. Як відомо, мобільний сигнал має багатопроменевим поширенням в умовах міста - а значить, неможливо визначити точку найкращого прийому. Плюс до цього, щоб посилити радіочастотний сигнал потрібні витрати електроенергії, адже якщо мислити інакше провайдеру мобільних послуг було досить встановити одну транслює вежу на весь світ. Говорячи зрозумілою мовою, якби існували в природі «пасивні» підсилювачі GSM тоді були б не потрібні "активні" і взагалі будь-які ретранслятори GSM.

Міф №2. GSM репитер чинить негативний вплив на людський організм за рахунок випромінювання.

Факт. На ділі, ретранслятор значно зменшує шкідливий вплив випромінювання мобільного телефону на головний мозок людини. У разі, коли мобільний телефон застосовується в глухий зоні, де немає покриття мережі (підвал, цокольний поверх), то потужність випромінювання телефону в режимі розмови досягає 2 Вт, а застосовуючи ретранслятор GSM потужність випромінювання телефону зменшується до 0,2 Вт. Неважко визначити що різниця досягає 10 кратної величини. Далі, якщо підсилювач GSM включений, рівень прийнятого телефоном сигналу стає майже максимальним, і мобільний телефон автоматично знижує вихідну потужність передавача до мінімуму. Разом з цим, зменшується напруженість електромагнітного поля і, як наслідок, зменшується негативний впливу на людину. Більш того, підсилювач GSM має металевий корпус, що забезпечує подвійну екранівку і не має ніякого випромінювання.

Міф №3. Багато хто віддає перевагу вважати, що підсилювач GSM будь-якої компанії виробника (в тому числі китайського) забезпечують однаковий ефект підвищення якість зв'язку і не вносить перешкод в роботу базових станцій операторів GSM.

Факт. Насправді GSM підсилювач є складним, високотехнологічним приладом і за визначенням не може коштувати дешево. Підсилювач мобільного зв'язку високої якості має безліч функцій, серед яких функція захисту від перешкод, точне ручне і автоматичне регулювання коефіцієнта посилення. При використанні дешевих китайських репитеров, перешкоди, які вони створюють, постійно потрапляють в зону служб радіочастотного спостереження операторів.

Міф №4. Якщо встановити підсилювач GSM в будь-якому приміщенні, то в сусідніх приміщеннях, навпаки, зв'язок погіршиться.

Факт. Єдине, що може впливати на рівень сигналу у сусідів - це недостатній сигнал від базової станції, який може бути викликаний безліччю причин (відображення від висотних будівель, віддаленість об'єкту, підвальні приміщення), але ніяк не ретрансляція.

Міф №5. Встановлювати ретранслятор GSM в прініце заборонено.

Факт. GSM репітери відносяться до високотехнологічних, новітнім приладів, що відповідають стандартам якості. Існує Сертифікат якості ГОСТ, який підтверджує, що даний пристрій відповідає вимогам і умовам ГОСТ і установка приладу на території України дозволена.

З вищевказаного, робимо висновок, що GSM ретранслятори абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища і ефективні в застосуванні.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі