gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
3D смартфони в Україні!
Новини - Новини смартфонів
Написав Administrator   
Неділя, 31 липня 2011, 13:37

В Україні офіційно з*явився перший в світі смартфон із стереоскопічним екраном - LG Optimus 3D. Нагадаємо, що цей смартфон дозволяє знімати відео/фото у 3D форматі та програвати медіа файли у цьому форматі без спеціальних окулярів. Ціна наразі тримається на рівні 6400 грн.

При цьому за кілька днів з*явиться інший 3D смартфон - HTC EVO 3D. Даний смартфон вже доступний для замовлення в Росії за ціною 30000 рублів(8600грн)

Суттєвих відмінностей в характеристиках обох моделей немає, отже вирішальну роль гратиме ціна. Якщо HTC не знизить ціну на свою модель, то Оптімус просто приречений на успіх.

Друзі сайту: перший 3Д смартфон - LG Optimus 3D


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

    Останнє оновлення на Четвер, 22 грудня 2011, 17:29
     

    Коментарі 

     
    0 # Akceptor 31.07.2011 20:34
    Наскільки якісна стереокартинка? Як там з кутами огляду, не в курсі часом?
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # Administrator 31.07.2011 20:39
    Цитую Akceptor:
    Наскільки якісна стереокартинка? Як там з кутами огляду, не в курсі часом?

    особисто в руках я не тримав, але судячи з відух на ютубі жалітись нема на що. до того ж на оптімус розробляють 3д ігри та програми
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # stig.apple 01.08.2011 03:02
    iphone краще :P
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # Administrator 01.08.2011 11:40
    Цитую stig.apple:
    iphone краще :P

    ой неправда :D
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # Думки вголос 01.08.2011 12:00
    Цитую Administrator:
    Цитую Akceptor:
    Наскільки якісна стереокартинка? Як там з кутами огляду, не в курсі часом?

    особисто в руках я не тримав, але судячи з відух на ютубі жалітись нема на що. до того ж на оптімус розробляють 3д ігри та програми

    А як по відео на ютубі можна оцінити стереоскопічніс ть зображення на екрані телефону? Якщо 3Д видно без окулярів, то треба знімати таке відео 3Д камерою і дивитися на юТубі через 3Д монітор
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    +1 # Думки вголос 01.08.2011 12:01
    Цитую stig.apple:
    iphone краще :P

    Айфон то взагалі не телефон, лажовий девайс (і я знаю, що кажу) :-*
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
     
     
    0 # Administrator 01.08.2011 12:11
    Цитую Думки вголос:
    Цитую Administrator:
    Цитую Akceptor:
    Наскільки якісна стереокартинка? Як там з кутами огляду, не в курсі часом?

    особисто в руках я не тримав, але судячи з відух на ютубі жалітись нема на що. до того ж на оптімус розробляють 3д ігри та програми

    А як по відео на ютубі можна оцінити стереоскопічніс ть зображення на екрані телефону? Якщо 3Д видно без окулярів, то треба знімати таке відео 3Д камерою і дивитися на юТубі через 3Д монітор

    неа...маленький секрет...треба дивитись на реакцію людини, яка його тримає в руках :lol: по цьому можна дізнатись, що апарат - диво
    Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати